Beratung/Schulungen

GALWI Witold Gałązka

Doradztwo finansowe - LEASING i KREDYTY

GALWI jest firmą działającą w segmencie finansowym, świadczącą usługi w zakresie finansowania bieżących potrzeb
dla firm jak i osób fizycznych.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty kredytowe, jak i leasing również dla Klientów indywidualnych (leasing osobisty).

Adresse:
ul. Dynamiczna 29, 95-070 Rąbień k/Łodzi, Polska
telefon: +48 501-045-785
e-mail: biuro.galwi@gmail.com

BMS Creative

BMS Creative - tworzy systemy dla przedsiębiorstw

Jest spółką działającą od 1992 roku (dawniej pod nazwą Biuro Matematyki Stosowanej).

Najważniejszym produktem firmy jest Berberis – nowoczesne rozwiązanie klasy ERP, z klientem w roli głównej (CRM) i bardzo silną orientacją na zarządzanie procesami (BPM). Dziś korzystają już z niego tysiące firm i instytucji w Polsce, jak również poza jej granicami. Spółka wdraża swoje oprogramowanie sama, bądź też korzysta z pomocy licznych partnerów, szkoli klientów w zakresie jego użytkowania oraz świadczy im niezbędne wsparcie techniczne, a także odpowiednie usługi doradcze i integracyjne.

BMS Creative prowadzi też prace badawcze i rozwojowe w zakresie technologii sztucznych sieci neuronowych. Ich efektem jest N-Expert, specjalistyczne narzędzie do eksploracji danych (data mining), które oferuje klientom i przy pomocy którego wykonuje prace polegające na tworzeniu odpowiednich modeli i analizowaniu informacji w poszukiwaniu ukrytych w nich prawidłowości i korelacji, a w szczególności prognozowaniu przyszłych zachowań na podstawie danych z przeszłości.

Adresse:
ul. Rączna 58, 32-060 Liszki k/Krakowa, Polska
telefon:  +48 (12) 280-80-36, -37
e-mail:  inf@bms.krakow.pl

Posted in de